Šviesa. Vienas pagrindinių reikalavimų kokybiškam langui – stiklo skaidrumas. Stiklas privalo suteikti patalpai natūralų apšvietimą, kuo kokybiškiau perteikti už lango esantį vaizdą bei apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

Šiluma. Šiltas langas turi pasižymėti itin geromis termoizoliacinėmis savybėmis ir taupyti būsto šilumos energiją.

 

Sandarumas/hermetiškumas. Sandaraus/hermetiško lango funkcija – patikimai saugoti namų ramybę nuo aplinkos triukšmo, į patalpų vidų nepraleisti šalčio ir drėgmės.

 

Saugumas. Dabar langai jau nebėra vien tik šviesos šaltinis ar šilumos saugotojas. Šiuolaikiniai grūdinto, laminuoto ar armuoto stiklo langai – patikimas sargas, saugantis būstą nuo neprašytų svečių.

 

Ventiliacija – praktiškiausia, mūsų sveikatą tausojanti lango savybė. Kokybiškas langas jau ne tik tradicinė ventiliacijos sistema, bet ir viena mikroventiliacijos rūšių.

 

Estetika. Langai pastatams suteikia išskirtinumo ir vientisumo įspūdį. Norite sukurti originalius namus, tuomet be puikių techninių charakteristikų langai turėtų būti šiuolaikinio, stilingo bei modernaus dizaino, išlaikyti rėmų grakštumą, eleganciją.

 

Patogumas. Kad ir koks kokybiškas langas būtų, jis visų pirma turi būti ir patogus eksploatuoti, valyti ir prižiūrėti. Kokybiški langai turėtų būti neapkrauti papildomu svoriu, lengvi ir paslankūs.